Mám tu nejaký zárobok? Sem s ním. Roky tu počúvam o akomsi "platení". Zaujímavé, že mi dodnes nikto nič neponúkol. O politike nepíšem, v medicíne či tenise som ale doma.
Mám spoločenské postoje? Riadim sa iba vnímaním konkrétnych udalostí. Je jedno či sú aktéri Mišo, Jano alebo Mária.

