Kríza je zažehnaná: Vláda a lekárski odborári sa dohodli, vyriešili aj platy
Nie, nikdy. Môžeš mi dať príklad? A poprosím vnímať rozdiel štátna/súkromná.
Veľké korporácie 100.000+ (neviem, iba som počul, nemám skúsenosti) majú mnohostupňové členenie. Niečo ako armáda. V zložke, kde je 10 ľudí sa dá individuálne robiť všeličo. V štátnej nemocnici (a iba tie sa teraz riešili)...sa nedá. Teoreticky by sa dalo poveriť primára aby individuálne "hodnotil" ostatných...no to by urobilo veľmi zlú krv.
Alebo čo máš na mysli? Okrem kompostu? O zdravotníctve nemáš poňatia, tak azda nie to. Veď tunajšia väčšina ani nevie, že sa riešil IBA štátny sektor. Slovenské štátne špitály nezachráni ani Hospodin. Dožili a hotovo.