Vážne? Vy "mierumilovní" by ste sa radi ukryli...a nech za vás bojujú iní. Veď za posledných 100 rokov ste dokázali iba hádzať zbrane do obilia.
Iste, ide vám aj prdenie. Z bezpečia, spod sukne či spoza pece.
Vážne? Vy "mierumilovní" by ste sa radi ukryli...a nech za vás bojujú iní. Veď za posledných 100 rokov ste dokázali iba hádzať zbrane do obilia.
Iste, ide vám aj prdenie. Z bezpečia, spod sukne či spoza pece.
Jo, a kto to vlastne prišiel do A? Azda to neboli Amíci? Toto by som nechal tak, ste vedľa. Žiadna paralela s týmto, čo sa deje dnes.
Nepotrebujem čítať, som dosť múdry aj bez toho.
Kolonizácia...je vlastnosť prírody. Rastlín, živočíchov...To nie je o politike. Baktérie kolonizujú, vírusy tiež. Aj hnusný človek priškvarený.
Tí na A robili a robia všeličo zlé. Teraz je ale téma zakázané písmeno, ktorým sa začína meno Zuza. Tak by bolo vhodné venovať sa tomu, čo sa deje a nerozplývať sa do stratena.
Rozdiel je prinajmenšom v tom, že teraz sa popiera identita národa...okupuje jeho územie...a je snaha pripojiť si to územie. Vietnam či Irak si pripojiť tuším nechcel nikto.
Nemám rád "veľmoci", no zlá analógia. Osídľovať, kolonizovať...je celkom prirodzené. Toto je niečo úplne iné.
Športovcov by som netrestal ani nenútil vyjadrovať sa.
Nemôže sa vytratiť niečo, čo nikdy nebolo. Ty si bojovalo za posledných 100 rokov? A za čo? Proti čomu?
Vyhlásenia sú iba prázdne slová, bla-bla-bla...
Fakt? Odmeral si to svojím pravdometrom? Presnejším ako švajčiarske hodinky?
Mimochodom, poznáš Pilića? Nie? Vedel som to.
Tebe tá holubica sakra pristane. Si fešák.
Aj tu. Asi úplne všetci. Tak sa tu potľapkávajú, pusinkujú, objímajú...že keby neboli odporní, možno by vyzerali priateľsky.
Neuveriteľné spletenie hasenia, myslenia, orla a očí.
Keď niečo uvidíš na vlastné oči - podpíš sa.
Teba a toho na V treba nielen mazať...
Choď si zaplávať do haseného vápna. Prospieva to mysleniu.
Odporúčame