Nič? Preplieskať chodidlami?
OK. Pilić nie je žiadny Novakov extréner. Je to povedzme jeho učiteľ. Novak tam vyrastal (teda v Nikolovej akadémii). Je to čosi ako jeho dedo. To sa ráta.
Pred pár mesiacmi ma jedna dáma žijúca tuším v Japonsku chcela "zosmiešniť"...vraj nepoznám sa s Novakom. To je pravda, s ním sa nepoznám a nebola by to pre mňa česť. Možno mi je cťou, že deda Pilića osobne poznám. Nie sme kamoši...mali sme OP toho istého mesta a videli sme sa viackrát naživo.
Už som to veľakrát povedal, azda naposledy: postihovať, molestovať šport politikou...je doslova tragické.

