Veľmi prínosný text.
Všetko zle, nechápem potrebu písať nezmysly. Vôbec tomu nerozumieš.
Nie, naopak chcel - aj operoval. Tam boli iné problémy.
Prečo? To by zvládol priemerný právnik v rámci štátneho platu. Nebola to bitka Bžána.
Každopádne, gilotína je fajn. Radšej by si visel? To vraj fajn nie je.
Nikto nepovedal, že potrebuje pomoc.
Nie je to "hygienik", ale samotný vrchný ideológ infektológie a opatrení.
Pokuta 250 eur je výsmech.
Nie som tu na to, aby som zadarmo učil. Keď ale vravíš "žiadna krajina"...treba ich všetky navštíviť a keď zistíš, že je to tak...až potom. Ty si sa nikam ani nepohol a tlačíš karfioly.
Ty by si tuším aj potápal s plexisklom. Baraniny.
No...ak ty niečo nevieš, žiadna tragédia. Je to predsa normálne, že nevieš.
Rozvedený je slabé, riadna rodina je jeden samec a stádo samíc. Napr. lev. Boris si to dal do názvu vlastnej strany.
Nuž, P to "izé" v rozkroku asi nie. Malo by znamenať dosť...keby sa v SR robili protilátky a ich dostatok by bol akceptovaný. Iste, aj u očkovaných by sa v určitých časových odstupoch mali analyzovať protilátky. To je jediné relevantné (riešiť celulárnu imunitu je nereálne).
Valid - invalid. Určite by kardiaka neodviedli na vojnu. S plexisklom môže potápať...hoci aj v hasenom vápne.
Tam mal predsa hradbu svojich ochrancov.
Ako kedy. Keď kardiak žiada výnimky...znamená to, že nie je plnohodnotný (teda nie je valídny).
Ten si bradu nalepuje, aby vyzeral mužne.
Určite nie, on bez ochranky nevylezie na ulicu - ľudia by ho opľuli a ošťali.
Odporúčame