Ištenem, to sa akože dávajú dôkazy o tom, že niekto má alebo nemá ochranku?
Si akože trochu zdravý?
Ištenem, to sa akože dávajú dôkazy o tom, že niekto má alebo nemá ochranku?
Si akože trochu zdravý?
Ty chodíš na políciu? Nie? Tak netrep.
Koho obhajujem? Daj jeden príklad.
Mne vadili akési hodinky? Neviem, ja keď športujem alebo kefujem hodinky dávam dolu. Vlastne, žiadne ani nemám. Možno nejaké pamiatkové v šuflíkoch.
Fica mám na háku...len by som ho rád nevidel a nepočul...keď som v SR.
Asi netreba tráviť čas v SR.
Fakt? Si jasnovidec? Dokonca vieš čo akéhosi Fica trápi a čo nie? Dokonca ako veľmi?
Nie, Fico mal ochranku do konca vládnutia Smeru...štátnu. Teraz má súkromnú.
Matovič nie je témou tejto debaty - alebo je?
Ak sa bude debatovať o všetkom naraz...potom sa dostaneme asi tam, kam slovenské zdravotníctvo...súdnictvo...atď.
To pripečené "padni komu padni" používal Miki Dzurinda.
Dôkazy...to nie je problém bežného občana. Na to sú azda kompetentné inštitúcie.
Ten si už v živote nepôjde sám kúpiť ani mlieko a rožky. Ochranka aj v spálni.
Nemám mojich. Ale "napísané na tabuli" je azda pravda - tak to je sila stupidity.
Tuším vám v SR prihára, dusí, pripeká, priškvaruje sa všetko.
Neboj sa, museli si urobiť rozvrh na týždeň. Nie dať to za dva dni...a potom čo? Kladivovať vakcíny?
Tipujem, že v SR je asi 10.000-20.000 kryptokomunistov. Jasné, všetci majú nad 60 rokov. To boli túžiaci po ruskom zázraku...azda sa ich tých 10.000 do konca pichačky nájde. Bláboly o státisícoch boli koniny.
Z tých 10-20.000 sem chodia revať takmer všetci...a majú spústu nickov. Takže, tento humus tu...produkuje lumpenproletárska, barbarská menšina. Realita...to je dávno preč.
No to je teda úžasné :-)). Takže, ak je niečo napísané na tabuli - je to tak!
To ako tie komunistické všade prítomne červené transparenty visiace azda aj miesto záclon.
Môj košiar? To je akože čo? Lebo ja mám slovenskú politiku úplne na háku, netýka sa ma.
Ale kriváka nemôžem nevidieť. A tu sú tuším všetci vadní.
To má SR taký mohutný vplyv na EU? Klaňačka.
Lengymu toto adresovať netreba. On nevymyslel partizánsky spôsob dovozu neregistrovanej vakcíny.
Ani sa s cirkusom okolo nej nestotožňuje.
Aby prebral zodpovednosť za niečo, čomu neverí - to by bolo čo? Mal dať povolenie "pichať" - len aby sa minulo a nevyšlo navnivoč?
Bolo, už som to napísal nižšie. Ty máš niečo k téme? Nevidím nič.
Keď ma dorovnáš, ozvi sa. Veľa zdaru.
Odporúčame