Staraj sa o seba. Ty si tu čo?
Ištenem, ty si taký múdry? Si doslova nekonečný v čase a priestore.
Ivan ktovieaká osobnosť nebol. Rudi Anakonda - toho musím rešpektovať. Je to neskutočne adaptabilný nezmar. Aj univerzál. Osobné kontakty so svetovými štátnikmi ako on nemal žiaden Slovák - a dlho mať nebude.
Ďakujem za originálnu radu. Uprednostním zbíjačku - keď už spomínaš utrpenie.
Pupuško je ten, ktorého obveseľuješ medzi polkami? Alebo papá?
Ale maňo...na niečo lepšie nemáš? To, čo si dal na plac je subnorma.
To, čo si napísal nie je potrebné na "videnie". Iba mýtus laikov.
Strašne vtipné. Odbavili ste sa obaja? Alebo ste ten istý?
Naozaj? Kto je komu na smiech? Kto som napr. ja? Ty si môžeš akurát robiť dobre na invalidnom vozíku. Napr. fliaskať sa. Hydina a zelenina.
Veru nemôžeš...za to, že si málo obdarený. Šetrili na tebe.
Teba presviedčať? Veď ty si myslíš, že Zem je plochá. Škoda námahy.
Čo povedal akýsi Boris ma nezaujíma. Pre teba je to písmo sväté?
Grcanice mdlého duchom. Tak umiestni niekoho kamsi. Patrí...bla-bla-bla.
Teba patrí Antonov medzi polky.
Ale prestaň s tou Ilavou. Ešte ťa to baví? Daj niečo nové. Nemáš na to, že?
To určite nebude. Andrej má rád papučky a župan...pyžamko a tak. To mal rád aj ako prezident.
Teda poltýždňový, lietajúci. Bože, ako ma tetky fliaskali, keď som použil tieto výrazy.
Vraj mám hovoriť: PÁN prezident...a on úraduje 24/7. Letku udržiava vo forme. 4 lety týždenne...to je slušný tréning. A najmä strašne drahý.
Bola tuším strana, ktorá dostala Rudiho Nekonečného za prezidenta - a zgegla. Rudi sa drží.
Vlastne, aj Ivan šiel takto nejako...Teda nebola to nová strana, no odštiepená bola.
Odporúčame