Veď som povedal. Študoval - študoval...ale nič nedokončil. Až v BA. Možno mal o niečo menej ako 40, keď sa zadarilo. Má asi ekonomický inštinkt - podobne ako Boris.
Niečo mi uniklo?
Veď som povedal. Študoval - študoval...ale nič nedokončil. Až v BA. Možno mal o niečo menej ako 40, keď sa zadarilo. Má asi ekonomický inštinkt - podobne ako Boris.
Niečo mi uniklo?
Netrep. Čo ja mám s BA? Teba tuším dobehol syfilis.
úbohučké...už si to použil aspoň 10.000X.
Sulík...študoval všetko možné, nič nedoštudoval. Až sa zadarilo v BA, vo veku 40 rokov. Žeby to mal byť vrchný kekonóm? Ešte stíham popri "obrane" od trpaslíkov.
Nerozumiem. Môžeš použiť štandardnú vetnú konštrukciu?
Vidím. Ty máš v talóne zátvorky a +. Zbabelosť z vás priam srší. Koľko vás ešte nastúpi proti jednému? Hanba.
A zasa vidíme "údnatosť" Slováka. Ja idem pekne sám. Všelijakí pokakanci sa spolčia...a hrdinsky "zabojujú". OK, prosím. Ak budem stíhať, som vám k dispozícii.
Nevyberiete najlepšieho aby si to so mnou rozdal vo férovké? Jasné, že nie.
Asi som ti prišiel zďubať obsah gebule. Veľa toto tam nie je.
Kvalita: otrasss. Rozmery? Nemerateľné.
Vážne? Si hovorca všetkých? Gratulujem. Vzhľadom na "bystrosť" - úctyhodné.
Naučím ťa - tentokrát grátis. Moňašoid je čosi všeobjímajúce moňašov. Sám som zvedavý, čo je to ten moňaš. Mohol by to byť voľne žijúci, menej vydarený kôň.
Ale zdôrazňujem: voľne žijúci. Slovák ešte voľne žijúci nebol.
Mám viac nicknames. Tento je na "odstrel". Žiadne "nedocvaklo".
Veľa ľudí tu píše pod mnohými nickmi. Moje sú identifikovateľné. Ak ma niekto "trafí" - prihlásim sa k zásahu. Inak k bande tunajším skaderuka-nohov cítim iba odpor. Pritakávanie, útoky všetci na jedného...škoda slov.
Zasa? Tak ty si tu v dvadsiatich podobách. OK: pertle.
Nechodím tam, nikdy už nepôjdem. Nemám "čistú krv"...preto je najlepšie, pre istotu - podrezať ma. Nie je to vlastne najhoršia smrť. Dokonca na šibenici sa skapína aj pol hodiny. Nakoniec, potom je to už jedno. Dúfam, že si to "duša" nepamätá. Alebo aj áno.
Z YU pre mňa existuje iba Slovinsko, časť HR...a Vojvodina. Iste, Vojvodina je súčasť Srbska. No ja rozhodne Srb nie som.
Teba degradujú na vetrova. Prdíš statočne.
Odporúčame