"150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigánskych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém"
Kde je tu rasizmus?
Vedel si, že na pojednávaní bol v prospech Mazureka dokonca svedčiť cigán?

