Obom vam odporucam navstivit ocneho, on sa vola Niznan nie Niznansky
Obom vam odporucam navstivit ocneho, on sa vola Niznan nie Niznansky
Že sa ľudia necháte oblbovať médiami :D :D SaS odvodový bonus zavedie, budete ešte prekvapený
Toto nie je mozne .. toto je bruselsky terorizmus a vydieranie ! Greci si prezrali aj spodky a my mame sanovat ich nezodpovednost ? Slovensko, chudobna krajina, nema z coho rozdavat
Preco dennik Pravda stale hlada negativa na novej koalicii ?? Zeby to bol prikaz investora, aby vytvarali zly dojem o novej vlade a nahravali Fickovi politicke body ? .. len nech sa netesia
nemal som sa lepsie a poznam mnoho ludi na vychode, ktori boli prepusteni,lebo si zamestnavatel nemohol dovolit taky "luxus" a platit odvody + ciste mzdy. Taktiez sa bez vsimneho nedalo skoro nic vybavit ... to o niecom svedci
Horsky nech si trhne, SaS nie je na jedno pouzitie a za tym si stojim !
Sak zakomplexovany synacik chudobneho otca... Teraz si dokazuje, aky je dolezity.
Ak Fico vie nieco o pachani trestneho cinu, je zo zakona povinny poskytnut informacie organom cinnym v trestnom konani. Ked tak dobrovolne nespravil, stava sa z neho spolupachatel..
Je to nagrc, treba podnietit tychto primatorov, aby zverejnili emailovu komunikaciu na webe a podali staznosti voci diskriminacii
Vsetci, ktori podporujete Fica a sucasnu garnituru - ste spiatocnici ! Toto teatro, ktore zahrali neokomunisti na bratislavskom hrade je nagrc. Zabudnite na to, ze sa vrati doba ZSSR, ked ste mali neobmedzenu moc .. socani a komunisti nemate sancu, 12 juna prehrate volby!
Sulik nema nic spolocne so SUN, po volbach ti odporucam emigraciu smerom Cina alebo Sev. Korea ... http://strana-sas.sk/diskreditacna-kampan-proti-sa s-pokracuje/162
A ty si myslis, ze Smer je cisty ako lalija ? daj sa liecit bobo alebo chod cuchat "toulen"
Drzim palce SaS a verim, ze OLAF bude konat rychlo a ucinne ...
Stano232 alias Ján K. ?? k tomu blogu p. Pavlika sa p. Sulik vyjadril velmi jasne, ze tie prepocty spravil nekorektne. Precitajte si viac info tu - http://www.strana-sas.sk/odvodovybonus
Toto je fakt trapny pokus zo strany Fica, SIS a dalsich o kompromitovanie Sulika. Ved sa uvedomte uz co pustate do sveta ! Dokazy su jasne, Sulik nema NIC SPOLOCNE s tymto podvodom a ani jeho druzka...
Preco take expresivne vyjadrenie, ze SaS nieco kradne ?? Ja tam nevidim korelaciu a to podprahove manipulovanie v clanku si treba nabuduce odpustit. Porovnavat SaS so SOP je matuce a nepravdive.
Dzim SaS palce vo volbach !!! nesklamte ma
Si trapny, ale to ty uz velmi davno vies ... radsej chod robit nieco uzitocnejsie a neotravuj vzduch
Odporúčame