neboj sa Drbinko I. chopia sa toho nejakí mladi poslanci z koalicie.
neboj sa Drbinko I. chopia sa toho nejakí mladi poslanci z koalicie.
presne tak, mohli by robit to co olajna, pridelovat si agrodotacie na jednu svinu 10 tisic ojro
treba tých co maju v rezolucii prsty obvinot z vlastizrady, treba o nich otvorene hovorit , pomenovat ich pred verejnostou a natvrdo podat trestne oznamenie. aj ked sa to bude mesiace tahat ale bude treba to verejnosti pripominat a verejne o nich hovorit ako poskodzuju vlastnu krajinu, nech sa zapisu aj do dejin aka vlastizradne haved to je
to vcsetci ste taky hlupi na tom namesti co tam vcera bľačali?
a bude dnes bucat z podia aj priDR8nuty priozraty Eduso Heker alias Ediot? nemate nejake tamtamy olajná?
neni to nejak malo Antone Pavlovici?
ukludnite sa olajná
jéésus, toto je iná traposina
uz sa zbieha na esempecku dobytok na povinnu davku sena?
presne tak, matovica, kisku, kolika, lipsika, sulika a inu zlocinecku mafiu treba poslat do gulagu nech tam zhniju , coury zlodejske zlocinecke
co vsetko chcel ten olajno pablb heker urobit. vsetci uz tvrdili ze sa razsochy nestihnu urobit, uplne vsetci co trosku tomu rozumeli a ten D3m3nT stale tvrdil ze ich postavi. ale treba pripominat yntelikentom co dnes pojdu blacat na esempecko ze aj takyto chulo tu bol
ja sa len bojim aby niekoho nezavrazdili kvoli rozduchavianiu nenavisti voci vlade tak ako v 2018 kuciaka a kusnirovu
zavidis? mal si sa lepsie ucit a mozno by sa ti podarilo vymanit z osady alebo ked nie tak si mohol byt aspon vajda. takto si len taky tarajuci 8L83č3k
v stv by mala urobit prievan a progresivnu haved deportovat na 27 poschodie ako to urobil maly pocerny kuceravy cigansky biklysta
selikovi ostala uz len ta hekerova vodka.
si to vypocuj kladivo, zistis sám
vyborne pani ministerka, zatial na jednicku
jano baranek sa na tie numera peticie celkom slusne pozrel
ja by som navrhol igiotovu matku, ta dokazala s idiotom denno denne prejazdit na Fabii 600kilometrov.
lipsukova kon-kubina sa chyta aj slamky.
a ti odbornici su akoze mario kolik, dosrál alebo snad torontsky taxikar baranik?
Odporúčame