edinko heker bol najvacsia nula aka kedy bola na poste premiera, ani ožraňa fernetova co vysmazala rýzky jarinovi hascakovi doma v rovinke sa na edina nechyta. edino je taka dvounulka ako ta mouka dvounulka vo filme Na samote u lesa
edinko heker bol najvacsia nula aka kedy bola na poste premiera, ani ožraňa fernetova co vysmazala rýzky jarinovi hascakovi doma v rovinke sa na edina nechyta. edino je taka dvounulka ako ta mouka dvounulka vo filme Na samote u lesa
ty si fakt tak Y38nutý?
to je niekto ako u nas Todova?
skus ti toto vypocut klepeto.
https://www.youtube.com/watch?v=Lt0m6AlQ8Rc
s jeho advokatmi je vela rozhovorov. len toto sa do tvojej dutej makovice nedostane z markizy
Béďo Slobodnik sa chysta na svoju najslavnejsiu áriu a to ako optimalizoval pre Pavlinku M. dvanasť. no, teším sa
ja viem, matochunta chcela odsudit ludi len na zaklade ze niekto "vykecá pravdu" bez dokazov. a ja som napisal len tolko ze snad maju na nich aj dokazy a nie klebety kajucnikov. s cim mas problem olajniak?
hrubala to je ten co ho dvakrat nacapali ozrateho za volantom?
dufam ze sa nezabuda na miklosovy kolaps danoveho systemu, tam zmizli asi dve miliardy eur. tento panacik patri do zlodejskej pravicovej fajty tak ako matovic, kolikova, ušaty, gamba nať a iny zlodeji.
myslim ze amici utru nos, ukrajina bude rozdelena , donbas, zaporozie, krym kde je nerastne bohatstvo a priemysel uz zostane rusku a amikom pripadne ta zapadna cast bez pristupu k ciernemu moru kde nieje nic len hordy banderovcov pripadne amikom. a to bolo jasne odzaciatku a ze tam zomrelo stovky tisic untermensch to za tou barinou nikoho netrapi
ani desatrocia nestacili aby zanikla taka ceska nadutost, neprajnost a nadradenost. ta drieme stale vo vacsine cechov. zazitkov z socika a vojenciny mam habadej a myslim ze vela slovakov. to bolo len o tom jak cesi doplací na slovaky a vsetko co vzniklo z ceskoslovenska bolo český, aj peníze byli český, nezabudnem ako sme na vojencine sedeli pri TV kde bola farebna Tesla Orava, samozrejme to byl českej televizor. na otazku kde sa vyraba ten televizor čechaček nevedel odpovedať. no co uz
ja som rodicom (cez 80) zakazal šprtačky do nosa, vakcinovačky aj napriek obrovskemu tlaku od surodencov, volici olajna, teraz pravdepodobne PS a myslim si ze som im zachranil zivot, su zdravi, čulí, takmer ziadne zdrv problemy. neteri, vysokoskolsky vzdelanej, volicky olajno dvojrocny syncek dostal sopliky, bezne u deti, stacia teple čajicky ako aj mne mi mama hovorievala, postieločka to vylieči ona si isla nohy dolamat do lekarne, kupit test na covid ktorý vysiel "pozitivne" nastali opatrenia, do decka pchaju vselijake sracky z lekarne, je toto normalne??? ale asi u volicov olajna ano.
bol som v tom ze hovoris o sebe. tak neurazaj.
pekne si sa predstavil, tak tesi nas
co Fico, toto bol premier!!!
nehadz to len na matovica, to je vysledok vsetkych co su teraz v opozicii
aha, ale ze 3,5 roka matovicovska luze ale ani caputova nedostavali od presstitutov ziadne ale absolutne ziadne kriticke otazky ti nevadilo. dobre rano stara mama
presne toto som ti chcel napisat.
Najdi si uz nieco ine na opluvaniea skus pouzivat vlastny rozum a nepapagajovat klamstva po matovicovi ci progresivnych fasistoch
plk je skratka plukovníka takze som sa domnieval ak som sa trafil ze si vypatlana guma a tie volia take mozgove trasty ako galko, matovic, procko remisova.ciganikova baranik dosrál a pod. uprimne je mi jedno koho si volil, podla prispevkov si podporovatelom matovicovej mrzkej lúzy.
lenze mafianmi ich nazval ten idiot. jaaaj kedy si tuto jednoduchu skaldacku vy prockovolici poskladate?
Odporúčame