pan pisalek, s tymto by ste sa zaskvel v SMEtinach alebo Nočniku, tam by ejakulovalo nad tym vasim vyprdkom par desiatok pomatenych ludi co to čita. skuste napisat ako trnafky kreten znevazil Slovensko tym ze si tu svoju mafiansku partaj premenoval nazvom slovensko. to by sa vam ruka zasala triast a ceruzka zlomila

