zabil cloveka na prechode pre chodcov, neposkytol mu prvu pomoc, vobec sa o neho nestaral, len telefonoval, su na to kamerove zabery, jeho prve reakcie pre media bolo navodit dojem ze ide o opiteho cloveka z krcmy a vlastne on je poskodeny. pre taketo pripady ten H4yz3L presadzoval nepodmienecne tresty a ked sa to jeho tykalo tak si cez spriaznenych ludi vybalil podmienku. a tym ze sa vzdal mandatu to ma byt akoze vybavene a on je vlastne etalon moralky?

