prosim vas a to panoptikum uz kto by volil, len sa pozrime, ciganikova, dostal, torontsky tyxikat, kolik, krupa, sulik, osusky. to je strana zufalcov, a tiez byvali clenovia, galko, rajtar, blahova. toto vas reprezentuje liberali?
prosim vas a to panoptikum uz kto by volil, len sa pozrime, ciganikova, dostal, torontsky tyxikat, kolik, krupa, sulik, osusky. to je strana zufalcov, a tiez byvali clenovia, galko, rajtar, blahova. toto vas reprezentuje liberali?
co si sa predavkoval antabusom? fakty nezmenis a o pravde sa nediskutuje ako povedala jedna presstitutka
dnes prepustili vsetkych výrusakov, na co to bolo dobre ? osprostit pročkovoličov, ved tí su osprostení dostatocne.
ukrofasisti v roku 2014 vyhlasili ruskohovoriacim obcanom na ukrajine vojnu, Rusko to isty cas tolerovalo ale do momentu ked boli rusi rezimom vrazdení v obludnej miere. specialnou operaciou budu obsadene miesta kde ziju rusi aby k tomu uz nedochadzalo a budu pred sud postavení pachatelia tej genocidy, mozno aj klavirista ak si ho vlastni neobesia. a zelenac sa uz klepe lebo ten cas sa blizi. dalsi vyvoj je jasny, comu nerozumie ukropročko
ukludni sa, pozri si placovku Calimera , budes v pohode.
nemozu ich pochytat vsetkych, este su vo vlade a niektorí v parlamente. vydrz este par dni. taky krajnak s lippošukom pojdu prvi
smer to nechal vysetrovat timu ktory zriadil lip.pošuk aby média nevrešťali a posledne triapol roka sa dostala k moci mafia. ale ved vydrž, po volbach si budete musiet drzat klobuky, pojde sa mafii po krku raketovou rychlostou
co tym cielia ze ubohe partaje vytiahnu do cela sliepky. radicova, vojana, šafranko, letanovska, teraz tato kvočka jurinova. to ma byt taky výtah k moci? toto staci prockovolicom?
procko ma novu prezivku - Calimero.
je to uboziak ako vsetky lajna
tecu nam slzy od smiechu nad takymi uboziakmi olajnami ako ste vy
tupelo, pozri si ten kretenov predvolebny platok, ma tam stranu kde pise ze dobehla ich spravodlivos, pisem o tom nizsie. a toto ma byt teda vysledok takmer 4 rocnemu rozviazaniu ruk čurilovej mafii? to je vysledok nasadených opratí oslom z KAKY. rozviazanie ruk uvidis po volbach.
dorucovatelka mi hodila na schody ten igiotov platok tak som si ho prelistoval ze jake individua mozu kandidovat za lajno. no a bola tam strana ze dostihla ich spravodlivost. tak z 11 uvedenych ludi tam igiot zaradil tych svojich kajucnikov mako slobodnik imrece ktorí za milionve podvody vyviazli s podmienkou, nejakych sudcov ktori sa radsej doznali aby mali pokoj , trest podmienka, potom dvoch vysetrovatelov NAKA ktori poziadali o azyl v bosne z obavy o zivot pred curilovskou mafiou, pána Kovačika ktoreho odsudila len na zaklade vypovedi kajucnika tepla pamela , pri procese nepripustila ani jedn z 27dokazov v prospech Kovacika, toto bude mat este dohru a bude to valka skvrna na sudnictve na slovensku a cuduj sa svete ze aj Basternaka a Kocnera ktory sa dostali do vazby pocas vlady Smeru. mimochodom Kocnera co mal na voditku predcedu NRSR sulika s ktorym igiot neraz diskutoval. tak toto je ine seno pre ofce , len take stuchnute. som zvedavy ako toto spracuje tato presstitutka z pravdy
čuril banda to ani inak nevie, gučíkovi už stískaju tojáše nech nieco zaspieva na p. Žilinku. cely pripad je len o tomto.
este ani poriadne nevieme co sa deje a olajna tu ejakuluju
dorucovatelka mi hodila na schody ten igiotov platok tak som si ho prelistoval ze jake individua mozu kandidovat za lajno. no a bola tam strana ze dostihla ich spravodlivost. tak z 11 uvedenych ludi tam igiot zaradil tych svojich kajucnikov mako slobodnik imrece ktorí za milionve podvody vyviazli s podmienkou, nejakych sudcov ktori sa radsej doznali aby mali pokoj , trest podmienka, potom dvoch vysetrovatelov NAKA ktori poziadali o azyl v bosne z obavy o zivot pred curilovskou mafiou, pána Kovačika ktoreho odsudila len na zaklade vypovedi kajucnika tepla pamela , pri procese nepripustila ani jedn z 27dokazov v prospech Kovacika, toto bude mat este dohru a bude to valka skvrna na sudnictve na slovensku a cuduj sa svete ze aj Basternaka a Kocnera ktory sa dostali do vazby pocas vlady Smeru. mimochodom Kocnera co mal na voditku predcedu NRSR sulika s ktorym igiot neraz diskutoval. tak toto je ine seno pre ofce , len take stuchnute. som zvedavy ako toto spracuje tato presstitutka z pravdy
pokial zelenáč nezdrhne z okrajiny tak ho vlastni obcania obesia. bez súdu, ako nikolu rumuni. neskryje sa ani v usa, napachal zlociny na vychode na rusoch a aj na ukrajincoch, je to na mašľu
lajno je mafia takze mafia nevyhra, nedostane sa ani do parlamentu
ty si cervenohnedy pásik vzadu v trenírkach. v Ilave budes mat igiho, usateho, hekera a celou čurilovskou mafiou
samohonka pomoze, ukrosi sa zimy neobavaju.
Odporúčame