spr05t0 zlikvidovali slovenskeho dopravcu SAD, vodici ktori pracovali v tej firme cely zivot odmietli pracovat pre Arrivu a hromadne odchadzali do dochodku. znami problem v bratislavskom samospravnom kraji. este cakam ze sa niekto vyjadri ze na vine je Fico. neschopnost, sprostota, nemohucnost je znakom obdobia za posledne tri roky


