Kyjev asi ustúpi. Narazila totiž kosa na kameň. Hysterická opozícia triafa vedľa
pan Daniš, clanok ste schuchňal zo vselijakych diskusnych prispevkov. polsko a rumunsko su krajiny ktore su inportermi elektriny, to znamena ze pre svoju potrebu ju musia dovazat. takze pochybujem ze by ju predavali do nejakej skrachovanej banderovskej diery. ale ano urcite cez ich rozvodne siete tecie elektrika ale nakupena kde kade. a to vase "vybavene" to znie tak hlupo akoby to povedalo nejake progresivne tupe olajno tu na diskusii. prosim , prestante moralizovat o povode ropy, plynu a inych komodit. nehodne novinara v dnesnej dobe a dnesnych poznatkoch.
napriklad polsko pred dvadsiatimi rokmi pochopilo co je zac ukrajina a rezim ktory sa tam protiustavne predral a ropu si zabezpecilo z bieloruska novym ropovodom. zial my nesusedime s bieloruskom. tak si odpustite tie moralne patosy.