to su take šimečkoičoviny.
to su take šimečkoičoviny.
a bezcharakterne kradne ako stara simeckova len stonasobne viac.
idol ktoreho obdivuju aj PS teliatka
pane zucastnili ste sa referenda o neprivatizovani strategickych podnikov v roku 1998? volili ste SDKU? volili ste KDH? volili ste Olano, SaS, Za ludi, Sme rodina?
nechaj sa prekvapit ty zelenozlte progresivne t3L1atk0
su informacie ze Putin sa rozhodol zapojit do tazby ropy v rusku aj napr. BlackRock. takze do eu bude prudit v uvodzovkach americka ropa. ak by toto potom urobil tento nafetovany zelenoblb tak ho rozpucia podrazkou ako modrozlteho švába aj s celym Ukravinom
takato ako ušateho?
a co to dokazuje osprostenec progresivny, to je ako s tym zidom, daval do hodnoty toho gruntu. to si myslis ze ti niekto da nieco zadarmo???, ved pride doba kedy im my budeme sypat peniaze a to je to splatenie, do najmensiej deravej gersle. a co sa tyka tej efektivity, to nieje ziadna realne spracovana studia ale len nazor obcanov a povacsine s takou sprostou gebulou aku mas ty.
a preco neratas dobu kto vladol od roku 2004 ale od 2006, zabudas na dva roky gorilackej zlodejskej chunty co vydrancovala krajinu . a to ze nedokazali tito gauneri dovladnut za to je zodpovedny Fico? vsak sa ruvali jak besne psy v kradnuti, ci uz gorily alebo gorily na cele s ozratou mrchou co vysmazala rezne penťákom az po zledejskych gaunerov vlad ttdementa
Eurofondy sa nevracajú.?????? uz davno sme prispievatelia do eu a cochvila budeme čistý prispievatielia.
boze ako ste spr0000stéééé vy progresivne olajno tupe ofce
taketo vselijake plany obnovy, eufondy, su len pozicky a tie treba vratit, a dlzoby robia z ludi , krajin otrokov.
tak ako ste vy progresivne olajna zadlzene hypotekymi na cely zivot,ste podradní otroci. nic len taky plebs, odpad.
to na zaciatku 20 storocia bolo bezne ze zena , vdova, s 8 polosirotami ktorej muza privalil strom na robote v lese chodila do obchodu, židovi a ten jej daval tovar ale len do mizernej ceny jej gruntu. potom ju bez najmensieho sucitu aj s tymi detmi vyhnal na ulicu. takto dopadnete aj vy progresivne olajna , este sa pripravte ked vam budu padat tie druhe piliere, to bude placu a bedakania
jaj, keby to bol nejaky dar, ale tieto peniaze by bolo treba casom vratit. tak ziadna skoda. dolezitejsie je odstihat zlocinecke curily, gaunerov co vydrancopvali armadu, co rozkradli miliardy a zadlzili krajinu.
uz sa zeriete medzi sebou progresivne olajno klepetá?
stara simeckovska chamajda by mohla vratit exekuovane peniaze do rozpoctu eu , tam su rezervy. z toho by mohla byt jedna zlata latrina
co je to miliarda pre takeho tt kretena a pre jeho onuce? jedno sprtanie do nosa.
lajnova so svojou bandou vsetkeho ochotnych sa chysta vydrancovat ukrajinu ako volakedy vydrancovali ost blok. len vypelichani jastrabi, kohuti a prašiví levi narazili na mohutneho medveda. na svoj ciel potrebuju peniaze, teraz maju v plane vyluxovat uspory obcanov. a progresivna svoloc tomu čapká
co nam posiela eu???? za pomoci goril dzuratrula a mikloza a ich nasledovnikov az po dnes idiotov , imbecilov vydrancovala krajinu za mizerny gros a teraz nam posiela almuznu aby nam tu liberalna svomoc stavala cyklostezky a rozhladne. ak ak ti neni znamo tak alovensko posiela do EU miliardy, a bude sa treba pozriet ci tie almuzny su aspon v tej vyske.
uloha nasich progresivcov v EU parlamente je kydat na slovensko a bezbreho podporovat lajnovu, tfuj čvarga jedna
RVHP fungovala lepsie ako tato EU, Varsavska zmluva garantovala svojim clenom viac bezpecia ako treaz NATO, ceskoslovensko v 89 malo obrovske devizove rezervy a nulovu zadlzenost. toto je za 40 rokmi tzv komunistov resp. socialistov, co je za takmer 40 rokmi kapitalistov, 70 pohlavi, grindil, upadok, migranti ,
chce to z financii eu obcanov rozbehnut vyrobu zlatych zachodov, podporit eksport na ukrajinu. to by mohlo zabrat, tomu tu tlieskaju vselijake bradavicnate kladiva.
furt lepsie ako trnafsky gauner danovy podvodnik so svojou býlou kobylou, remisova so svojimy zatajenymi chatami a milionovym barakom v rakusku alebo usateto s zrubom za tristvrte miliona ktory kupil za nič, alebo rodinu simeckovcov , pijavice ktore v zivote nic neurobili ale vycicali par milionov eur, kisku ktory z pp mafiou ukradli majetky starych ludi, vsetko zlodeji a plagiatori. zoznam je nekonecny
presne, my potrebujeme takych ako procko, matovic, simecka, mesterova, remisova, blbeci, selika, heker. to bude raj na zemi.
Odporúčame