to ako ze ta stara jezibaba simeckova by mala byt co? guvernerka NBS?
to ako ze ta stara jezibaba simeckova by mala byt co? guvernerka NBS?
remisova je najsprostejsie teľa ake sa vyskytlo v politike. teraz jej konkuruje viacero adeptiek z PS ale aj ich velitel šiško mišečka. v PS je obrovska koncentracia 8L80st1
vám j3b3, ze slavny otec !!!
po nedelnom obede.
martin ty kr3tén, rob niečo, šak ma zavru.
marta, ty stara bosorka, nemaš dna v tom kradnutí. riesim to s mišom len on je blby jak pantofla.
ale tatóó,
zavri si zobak ty hnup, ledva si vychodil pomocnu, vies kolko to stalo nechat ta vystudovat , mna aj sorosa?
nehovor mu hnup, je to tvoj syn!!!
ano ale rozumu pobral po tebe, horko tazko mu vypadne nieco z tej dutej makovice.
ale tatóó
po nedelnom obede.
martin ty kr3tén, rob niečo, šak ma zavru.
marta, ty stara bosorka, nemaš dna v tom kradnutí. riesim to s mišom len on je blby jak pantofla.
ale tatóó,
zavri si zobak ty hnup, ledva si vychodil pomocnu, vies kolko to stalo nechat ta vystudovat , mna aj sorosa?
nehovor mu hnup, je to tvoj syn!!!
ano ale rozumu pobral po tebe, horko tazko mu vypadne nieco z tej dutej makovice.
ale tatóó
po nedelnom obede.
martin ty kr3tén, rob niečo, šak ma zavru.
marta, ty stara bosorka, nemaš dna v tom kradnutí. riesim to s mišom len on je blby jak pantofla.
ale tatóó,
zavri si zobak ty hnup, ledva si vychodil pomocnu, vies kolko to stalo nechat ta vystudovat , mna aj sorosa?
nehovor mu hnup, je to tvoj syn!!!
ano ale rozumu pobral po tebe, horko tazko mu vypadne nieco z tej dutej makovice.
ale tatóó
no vidis aky si 1d10t osprosteny, progresivny, olajnený
ked sa hovori ze na kazdu Sv1ňu sa vari voda tak na tu staru simeckovsku jezibabu ma ta voda uz 99 stupnov celzia.
daj teda mena , ty simeckovske olajno
ani jeden z tebou menovanych nieje z takeho niecoho obvineny. zatial mame pravoplatne odsudeneho akurat to PP h0v4D0 z danovych podvodov co ovracalo lietadlo.
neodusili ani jedneho smeraka ty ofcáááá
ta stara jezibaba pojde bručať
pozrel som si tlacovku pana Gaspara, s usmevom bez najmensich obav to skarakovi zo SMEtin okomentoval. tak neviem o ake ovadzanie pozornosti tu ma ist. v parlamnte o tom rokuju, zaujimave ze ta stara zlocinecka strana kadehackych tmarov sa do rozpravy neprihlasila, teda na obhajobu tej jezibaby
takze ta stara simeckovska jezibaba mala komplicov. ako som uz davnejsie pisal, simeckovsky zlocinecky gang nesie jasne znaky zlocineckej skupiny, momentalne zakryvajucej sa politickou stranou. ved vyplava kde tie peniaze skoncili
putin odviedol desiatky ukrajinskych siriot a polosiriot do ruska a tym im zachranil zivot. uz teraz by boli rozporcovane na organy alebo kade tade v bordeloch ake mal ten americky pedofilny vyvrhel. raz budu ukrajinci dakovat rusom za oslobodenie a zachranu pred tou nacistickou banderovskou chuntou.
a rozlisujes aj to kedy bola vystavba zapocata a potom dokoncena lebo gorily sa velmi chvalili tym na com nemali zasluhy.. vies si to upratat v kotrbe ty olajnacke kladivo?
este si pamatam ako za Meciara minister Jasovsky nakomplet realizoval obchvat BA s napojenim na pristavny most. tolko polien pod nohy este nikto nedostaval od tych SDKU Sv1Ň ako minister Jasovsky. Len sa to nestihlo dokoncit a pasku asi po mesiaci po volbach v 98 strihalo nejake gorilacke hovado. tfuj , gorily SDKU zlodejske .
to si pletie simeckoidny 1m84C1L, to vyhlasil dzurindov gorilacky cukrár
no vidite progresivne olajna aky vyznam maju kvalitne cesty a cestne spojenia. pamatam ako niekto z sdku oponoval Meciarovi ked sa raketovo stavali dialnice ze , naco su nam dialnice, jazdi sa na nich rychlo a tam zomieraju ludia . ranu vystavbe zadelili obcania ked si navolili gorily dzura trula a mikloža. potom fico spojil BA-ZA a BA. BB ale potom dalsia rana, vlada vecne ozratej fernetovej kedy zastavili uz zazmluvnene , vysutazene tendre. plati a aj nadalej bude platit ze vlady pravice je upadok ekonomiky a spolocnosti.
to ste fakt taky 1D10t alebo robit zo seba 1D10t4 mate v naplni prace
Odporúčame