juuuj ako fnukate, chyba vam ten igiot, ediot a odiot
juuuj ako fnukate, chyba vam ten igiot, ediot a odiot
ano, je za to vinna aj simeckova mater. je to hnusna zlodejka
urcite uz beznemu ukrajincovi doslo ze naco bolo to niekolkorocne besnenie, vrazdenie a teror banderovskych fasistov na rusky hovoriacom obyvatelstve v donecku a luhansku
progresivne olajna, hor sa do ukrajinskych zakopov.
ten ocmudeny teplakovy frajer bol nejaky liberalny progresivec , že ?
za tie nakradnute stovky tisic eur by sa mohla stara simeckova lepsie o seba starat
o kradnuti by vedela pekne rozpravat stara simeckova
jako onehdy kadehak jano fikel, na grosslingovej 160 stvorcov v centre požoni za 47 skk, troska rozdiel, či
nakradnut, vyslopat bar a zdúchnuť
ved ma exekuciu na 160000 eur za rozkradanie eu financii. to chces ako zatlct klepeto?
ona ukradla daleko viac ale ked pises o 250 eurach, kolko je to horalok?
preco, ved idu po zlodejke starej simeckovej
aj na ukrajine boli brutalne porusovane ludske prava rusky hovoriacim obcanom.
aj Putin by mohol ukončit jadrovou zbranou vojnu, či nie pseudoidiotik?
to je diagnoza KPNS (kolektivna pernamentna nemenna sprostota)
https://korzar.sme.sk/c/4493584/prokopovic-d…
tu mas ty progresivne tupe olajno. prokopovic , cukrár z dzurotrulo vlady.
jaka tajna zbran, dennik Pravda tu zverejnuje jej fotografie, ste ruskí špioni???
vsetci ti co su proti baterkarni o par rokov sa budu hanbit aki boli osprostení
Odporúčame