prve co urobil psychopat ked sa dostal k moci priklepol mediam 10 milionov eur. dalsie miliony isli v reklame na covid dementnost. tak sa stalo ze ked psychopat mal hodinupol plačovku tak tieto novinarske štetky ich len hladkali otazkami. strazne psy demokracie poslusne kňučali pri nohach d3m3nta a celej vladnej cvargy. ziadna slusna, poctiva zurnalistika len servilne podlizovanie a kydanie na Fica ktory bol v opozicii. a tak to ostalo po volbach. na sloensku v hlavnych mediach niesu zurnalisti len aktivisticka verbež

