vzdy to tak bolo, pravicove vlady krajinu zdevastovali, zadlzili, nedokazali dovladnut lebo sa zrali jak psy a to zo svojej neschopnosti a diletanstva. krasne vidiet na dzurindovej vlade, este krajsie na radicovej a ceresnickou boli vlady tt kretena, ozraleho hekera a neschopneho odora. a lavicove to po nich musia napravat, co by ste cakali keby sa stal premierom ten poloretard, ten by ako riesil tie deficity?

