bandere presuvali par tisic vojakov a stovky kusov techniky a to nemohlo ujst pozornosti ruskej rozviedke. v podstate tuto akciu umoznili banderám rusi za ucelom patricneho propagandistickeho zuzitkovania. a o to ide aj ukronatu, pritom ide o uzemie na mape ruska ako o zrnko prachu ale zapadne media dementnemu progresivnemu lgbtlpg y3bnutÉmu obyvatelstvo to podavaju ako zvrat vo vojne, akoby bandere klopali na brany Moskvy. nicenie mostov je len kvoli tomu aby sa na nich rusi nedostali alebo aby im to skomplikovali. kazdy ukrofašoun to ma spocitane ak sa nevzda. trocha zle nacasovane lebo do usa volieb bude po vsetkom.

