nie nieje to vyrok Pašku , on to neskorej parafrazoval v nejakom rozhovore. tieto slova vyriekol ako prvy Miskov lebo mi vtedy skoro sanka padla, bolo to v povolebnej diskusii, bolo to tesne po volbach 2010. presstituti tuto nehoraznost mlcky preskocili ale ked na ten vyrok poukazoval neskorsi predseda NRSR tak mu to prisili a neustalym poukazovanim sa to vtlklo do hlav volicom vtedajsej opozicie. ved 100xopakovana lož sa stava pravdou.

