Mňa hlavne zaujíma, koľko ľudí zomrelo z tých, čo sú už 2x zaočkovaní už používanými vakcínami. Alebo z nich už nikto na coronu? A nejaké info. o Sputniku, vedľajšie účinky po zaočkovaní, ochrana v %, na akú dobu...
Mňa hlavne zaujíma, koľko ľudí zomrelo z tých, čo sú už 2x zaočkovaní už používanými vakcínami. Alebo z nich už nikto na coronu? A nejaké info. o Sputniku, vedľajšie účinky po zaočkovaní, ochrana v %, na akú dobu...
ten im nevadí, nie je z ruska. rusofóbne ovce
A Fiona s tým problém nemá. Jasné, kde je zaradená.
Ak zomrie na coronu viac ľudí z tvojej rodiny, okolia, zmeníš názor.
si aj ty zodpovedný za tisíce mŕtvych zgrupovač
Áno. Celoplošné každotýždňové testovanie nepresnými testami zvyšuje počet nakazených.
Otvárať kaderníctva, reštaurácie, krčmy, salóny, šport, fitká a podobné prevádzky je pre život nepotrebné!!! Čo tak otvoriť obuv, obchody s oblečením. Čo asi oblečieme deťom, seba ak sa oteplí, lebo všetko staré je malé, alebo nepoužiteľné! A nemyslím tým nákupné centrá. Objednávať cez ned je grc, netrafíte nikdy číslo.
Poznal som bohu žiaľ veľa Nagyov v okolí GA, ale všetko to bol vždy odpad. Tento sa aspoň píše po slovensky.
Médiá boli vždy zapredané tomuto diktátorskému režimu. Vieme kto ich ovláda a vlastní.
Lebo nesedeli posledné 2 roky v škole a nemajú plnohodnotnú výučbu, čo by sa odzrkadlilo na maturitách. Takto je to správne, deti nemôžu za coronu.
Ty neber do papule iných. Si zodpovedný aj ty za tisíce mŕtvych, lebo si volil podvodníkov, plagiátorov, diletantov, kaderníkov, obuvníkov. Máš aj ty krv na paprčiach. Nič lepšie ako Smer tu za 30 rokov nebolo, aj keď to nebol ideál.
A prečo ju nepodá hneď, čo zase špekulujú. Už stačilo vr ahovia.
No ja mám A+ a som beloch.
Odporúčame