kaderníci obuvníci
Matovič,Sulík,Krajčí, rovnaký odpad.
Aby bohatí mali viac a ostatní nič.
Sulík je narcis a masochista. Sám seba zničiť.
Je to rusofób, on a Sputnik? To je len divadlo pre jeho ovce.
Kvalita zapredaného jednostranného pisálka. To je sila.
Magor vláda vie, že to by bol ich koniec a ľudia by ich vyniesli v zuboch z parlamentu. A predčasné voľby a smet basa. Ale tej sa aj tak nevyhnú za nečinnosť, diletantstvo a tisíce mŕtvych.
Nárast ochorení nosohrtana, rakoviny sa začnú pravdepodobne prejavovať do roku, dvoch. Samozrejme, že tie ich paličky sú namáčané v roztoku, ktorý nie je zdraviu prospešný a ten vám zavedú každý týždeň do tela.
K čomu je to dobré zastávať sa Matoviča a jeho neschopnej vlády, ktorá má krvavé paprče a ničí SK ekonomiku a životy ľudí ovca?!
Ja mám robiť robotu štátu za nich? Hľadať stránku, vypisovať? A čo cigáni z osád, dôchodcovia? Tí sa ako sčítajú. Zase vládna hlúposť, ako vždy a šikanovanie, vyhrážanie pokutami, diktatúra.
Teraz sa testuje každý týždeň a nejako mŕtvy neubúdajú. Kde asi magorovičovce spravili chybu? Majú krv na paprčiach.
Lekári a úplatná mafia v bielych plášťoch nevie nič liečiť, max. predlžia život, testujú, skúšajú. A to čo vedia, si vyliečime aj my sami doma.
Samozrejme DSS, chytaj za slovíčka svoju ženu, ale tu sa len snažíš prekryť fakta o vašom slávnom 2 pilieri. Ale na to ti skočí len ak Matovičov volič.
Ty argument, zdravý rozum. Už teraz vám prerábajú vaše DDS ky a idete do mínusov. Tvoje propagačné výcuci nikoho nezaujímajú.
1 pilier bude vždy, 2 je vždy neistý. Tak že žobrať budeš ty. Nezabudni, ak sa dožiješ, čo ti píšem. A z dedením vás tiež okradnú, dostane rodina len za určitých podmienok. Len chovaj DDS ky a dotuj ich nadštandartné platy, ale o 30 rokov neplač a nebľač.
A potom, keď budeš mať z 2 piliera v dôchodku h...o, tak sa ti budeme my ostatní z 1 piliera skladať na dorovnanie, lebo budeš kapať od hladu. Zabudni!
Jedine pomôže každého pri vstupe na SK testovať! Aj pendlerov. Hranice zavrieť, povoliť len dovoz, vývoz tovaru, stop ukrajincom, srbom...
A je všeobecne známe, že už teraz sú niektorí sporitelia a dôchodcovia v mínuse, oproti tým, čo berú dôchodok len z 1 piliera.
Odporúčame