Boja sa 17.11.. a zvrhnutia vlády.
Boja sa 17.11.. a zvrhnutia vlády.
A tí chudáci, čo robia na 3,4 smeny?
Na tej fotke zdraví ten magor s modrou knižkou toho vojaka ako pionier na SZM schôdzi.
a klamár a diktátor. všetci diktátori skončia zle
Zo Skalice majú aspoň nejaký titul, zato v tejto vláde magorenka si ich pokradli!
Ludia zomierajú lebo ich lekári nechcú operovať lebo majú covid, lebo na operácie nie sú lekári lebo pozitív a ten mongol chce ďalšie testovanie.
Arogantná neschopná diletantná úplatkárska mafia v bielych plášťoch v priamom prenose.
Máš tam chybu. Matovičovi sa to kráti a už ušiel do útekovej karantény.
A odlez na sme sk, tam ti tieto sprostosti možno budú tolerovať rovnocenné nesvojprávne ovce ako ty.
No jedine ty tu troluješ za neschopnú diktátorskú vládu magoroviča ovca.
By ma zaujímalo, kto dáva príkazy NAKA z hora a kto v NAKA posiela policajtov na dané akcie a politické čistky. Mená!
Ak vyhrá, budú znovu vojny po svete!!!
No pomaranč nebol nič moc, ale neviedol žiadne vojny§ Teraz sa máme na čo tečiť, až bude ten starec 2 dni pred hrobom. Je ho bývalí kumpáni pred ním len viedli vojny, vraždili a posielali američanov na sm rť.
Magor nakazil prezidentku? Vivat ovce.
Možno sú dvaja. Jeden bľačí ráno, druhý poobede. A mzdu od magorka si podelia.
Testovanie zlyhalo. Teraz to bude ako s tou Matovičovou demisiou?!
Odporúčame