...ale tá nenávisť by bola na mieste. Je za čo. Dosť zla tu rusi napáchali. Pozri sa na tie vypatlané mozgy rusofilov.
...ale tá nenávisť by bola na mieste. Je za čo. Dosť zla tu rusi napáchali. Pozri sa na tie vypatlané mozgy rusofilov.
Chalan, zahoď Glonass a kúp si Garmin aby si vedel kde je sever. Nacisti sú v Kremli.
Takto napísaná sprostosť trafí každého do čela, ale keď si tieto sprostosti rozprávajú sprostáci po krčmách, tak tam si len pritakávajú. Aspoň by si mohli uvedomiť, aká sprostosť je zvelebovať rusko. Ešte žijú ľudia, čo si pamätajú Stalina a tie ódy čo sa naňho museli vyspevovať. A ten holohlavý kremeľský škriatok z ľudí zase urobil hlupákov.
Ja som o niečom takom nehovoril na rozdiel od Fica.
No veď on presadzuje ten mier.
Preto aby prišiel na to, že chyba je mimo BA.
Rusi tam posielajú moslimov aby Ukrajinci nezabíjali Slovanov. Aké šlachetné.
Vieš my sme majstri v tom, že vždy hladáme chybu tam kde nie je. A chyba je väčšinou v nás. Je veľa dôvodov, prečo si nežijeme ako Švajčiari, ale hlavný je ten, že nie sme tak múdri ako oni. Lenže to doteraz žiadny Slovák nepriznal.
U Ficovoliča racionalitu nehľadaj.
V Prahe majú iné starosti. Boja sa, že dopadnú ako my a veliť tam bude Babiš.
Od pondelka už bude mier?
Neviete kedy Fico zariadi ten mier na Ukrajine? ...alebo aspoň koniec zabíjania Slovanov.
Tak to už ano. Na kedy má dohodnuté stretnutie s Putinom?
Voľby by nevyhral ani tak. On neprehral kvôli tomu aký je on, ale kvôli tomu akí sme my.
Nikdy nevieš aké záväzky museli na seba zobrať za mlada, za socializmu. Teraz boli aktivovaní a splácajú požičané. Pozri sa na Čarnogurského. To je dané kontinuitou Putinovej politiky do čias Stalina a kontinuitou KGB -> FSB. ...a tým že by to mala riešiť SIS. Lenže tej velí Pavol Gašpar.
Pelle je gej, to však nie je problém. Rusko je diktatúra mafie-to problém je. Keď si dáš okuliare ficovoliča, tak v rusku vidíš domovinu Slovanov a Pelleho ako traktoristu vo flanelke...
Skús to nejako vysvetliť, keď môžeš.
Im nejde o to aby sa mali dobre. Im ide hlavne o to, aby sa ani druhí nemohli mať dobre. ...keď utiekli im deti zo Slovenska, nech utečú aj nám.
Východniari, v júli 2007 vám Ficiak sľúbil dialnicu do KE v roku 2010. Teraz je rok 2024. Je to tak aj u vás, alebo vám predávajú staré kalendáre? Čo vás núti dávať hlas bande, ktorá pre vás nikdy nič neurobila? Akurát vám zavesili na krk všelijaké mafie a pijavice. Skúste mi to prezradiť, lebo pre mňa, obyvateľa BA kraja, ktorí musel opustiť za Mečiara v roku 1995 Slovensko kvôli robote, je to nepochopiteľné.
Odporúčame