Putin sedí v bunkri, Zelenskyj chodí po fronte v Bachmute
Neviete prečo mi táto ruská "kultúra" tak silno pripomína ČSLA? Je to asi preto, že každý režim, ktorého základy tvorí morálny hnoj, zožiera sám seba. My keď sme sa chceli zbaviť mafie typu Mikuláša Černáka, museli sme sa zbaviť Mečiara. Keď sme sa chceli zbaviť chobotnice Kočnera a Bodora, museli sme sa zbaviť Fica. V rusku, keď sa budú chcieť zbaviť štruktúr od lokálnych výpalníckych mafií až po Abramoviča, Deripasku a Kadyrova musia sa zbaviť Putina. Otázka je, či si oni vôbec vedia predstaviť, že by ich žiadne lokálne mafie neterorizovali. V Čečensku určite nie.