Myslíš tie USA, ktoré v Korei a vo Vietname bojovali proti šíreniu komunizmu vo svete? Tie USA, ktoré zabránili teroristickým štátom ako Irán, Afganistan a Lýbia aby akumulovali kapitál na financovanie svetového terorizmu? USA bránia našu civilizáciu a vďaka tomu aj ty si v pohode žiješ schovaný za ich chrbtom. Alebo by si sa radšej podvolil nejakej európskej verzii Talibanu? Daj pokoj s týmibsprostosťami!


