Ty si nejaký pomýlený. Túto vojnu rozpútal psychopat Putin a Zelenaký s Ukrajincami sa bránia. Máš v hlave nas.ané.
Ty si nejaký pomýlený. Túto vojnu rozpútal psychopat Putin a Zelenaký s Ukrajincami sa bránia. Máš v hlave nas.ané.
Uvidíme. Ukrajinci stále pýtajú zbrane od Západu. Dôležité bude, koľko vybavenia Ukrajinskej armády sa im podarilo zachrániť a uschovať pred Rusmi.
Najväčou taktickou chybou oboch strán by bolo uviaznuť mentálne v druhej svetovej vojne, alebo v studenej vojne. Vyhrá ten, kto prejaví viacej kreativity a kto príde s niečím úplne novým. Zatiaľ to boli vždy Ukrajinci. Tak im držme palce aby to tak bolo aj naďalej.
.Nerozmyslaj nad hegemoniou, ale nad spolupracou. Cinania su velmi opatrni vo vyjadreniach preto, lebo tak rozmyslaju - nad spolupracou a medzinarodnou delbou prace. Oni potrebuju mierovy globalizovany svet ako fungoval do roku 2019. Uz to je posun oproti imperialistickym Rusom. Rusi mentalne zamrzli v studenej vojne - kvoli vladnucej oligarchickej mafii.
Este raz sa pozri na tu rusku populaciu. Nestupa. Vymieraju. Pribuol Krym aj s obyvatelstvom v roku 2014. Kto by tam chcel vychovavat deti v takom moralnom marazme? Mentalne su na tom ako Nemci pred druhou svetovou vojnou. Skratka maju v hlavach rovnaky gulas ako napriklad ty.
Putin si chce priatelov kupovat ropou a plynom. Co je to za priatelstvo? A co je to za staty ochotne sa nechat takto kupit od zakerneho vraha? Divny svet, v ktorom zije tento Vladimir Vladimirovic. Mali by sme sa silne zamysliet do akeho sveta nas vtahuju ludia ako Putin, Trump, Orban, Klaus, Fico a im podobni populisticki "radobyalfasamci". A to uz ani nehovorim o uplnej zberbe typu Uhrik, Mazurek, LePenova, Okamura, Maduro. Rozmyslajte silno nad tym v akom svete chcete zit.
Celý svet pomáha Ukrajincom proti Putinovi. Milí troli, prečo asi?
Problem s dlhom maju vsetci. Nikto ho nedokaze nikdy zaplatit. Teraz ked je inflacia cez 10% a zakladna urokova sadzba je len 1% alebo nieco podobne, tak sa vsetkym tie dlhy velmi rychlo znehodnocuju. Pravda je taka, ze fiat penize su na pokraji svojho znicenia. Ale to je na celom svete rovnake.
A tebe sa zda, ze Portugalsko, Spanielsko a Taliansko maju oproti nam na Slovensku nejaky problem? Myslim, ze su tiez v pohode oproti nam, s nasimi hlupakmi.
To by bola parada, keby to ti Ukrajinci uz mali.
To som cakal. Hrdi hlupaci. Uplne idealna kombinacia. Cudzie nechceme, svoje si nedame. ...a este kopa podobnych hesiel v duchu Meciara, Fica, Slotu alebo Danka. Len sa necuduj, ze za chvilu tu bude robit jeden ekonomicky aktivny Slovak na 10 dochodcov. Aj ten bude mat IQ pod 70. Lebo vsetci ti inteligentni to tu zabalia.
Jj. Toto bola chyba Merkelovej, ale Gerhard Schroeder sa nechal podplatit Rusmi uplne. To nebola chyba. Spachal zlocin. Takze aspon v tomto to ma pozitivny progres. Olaf Scholz je taky vahavy strelec, ale Putin robi vsetko pre to aby sa nemohol pomylit ako Merkelova.
Vsetci sa chceme mad dobre a zit v blahobyte ako vo Svajciarsku, Dansku, alebo Holansku. Co myslite, kolko takych prispevkov do diskusie od proruskych neuzitocnych hlupakov je na weboch v tychto krajinach. Nebude nas hlavny problem, ze sa nemame tak dobre ako oni v tom, ze u nich nemaju take percento hlupej dezolatskej populacie ako u nas?
Funguje - Holadsko, Dansko, Svedsko, Norsko aj UK alebo Francuzsko su fungujuce a prosperujuce staty. To len ty by si chcel aby nefungovali. Jasne, oligarchicki partokrati ako Orban alebo Fico budu liberalnu demokraciu podkopavat. Lenze to mozu len u nas a v Madarsku. My, obcania vedomi si toho o co ide tymto slizkym hadom, vsak robime co sa da,aby sa im to nepodarilo.
Navstiv najblizsiu lekaren. Tam predavaju teplomer a paralen. To by ti mohlo pomoct z najhorsieho.
74 rokov Rusko schovavalo svoj imperializmus za historku o socialne spravodlivom state robotnikov a rolnikov. Myslienka, akokolvek sofistikovana, skrachovala. Socializmus nefungoval. Dnes sa rusky imperializmus schovava za uplne primitivizmy a hlupe klamstva. Toto nebude fungovat 74 rokov. Nefunguje to uz dnes!
No vsak dajte nieco. Alebo mate stale len tie iste noty co rozdavaju kremelski vykladaci alternativnej pravdy?
Odporúčame