Pre mňa je dôležité aby som neskončil v ruskom otroctve. To som už zažil a stačilo mi to.
Pre mňa je dôležité aby som neskončil v ruskom otroctve. To som už zažil a stačilo mi to.
Nehľadajte logiku vo Ficových činoch. Urobí čokoľvek aby sa predral k válovu.
Do budúcnosti by sme mali túto závislosť ukončiť. Čo najskorej. Technické riešenia existujú.
Ten Žilinka tam mal zostať. Môže si hovoriť čo chce, v civilizovanom svete sa odpísal. Nie je síce podriadeným Korčoka, ale práve vliezol do priestoru, kde v SR určuje pravidlá hry Korčok. Na to mu dal Korčok to telefónne číslo.
Presne tak! Treba protestovať aj proti čerstvému vzduchu, lebo nabudúce by mohli zavrieť aj ŠÉFA a to by bol už úplný LIBERÁLNY fašizmus!
A Rusi môžu zvárať ochranné klietky na tankové veže. Lenže slabé miesto je aj strop korby v oblasti motorového priestoru. Tam klietku nanavaria. Ručná protitanková zbraň naozaj nie je určená na inváziu, ale tank áno. Ten obsadzuje územia.
Ty nie si v poriadku. Buď si Biľakov vnuk, alebo Blahov brat. Dubček mal podporu od Ašu až po Ubľu. Ľudia sa tešili, že sa to u nás uvoľňuje. A ty si tu schopný napísať toto? Kremeľské konšpirácie a hlúposti určené Sibírčanom.
Neviem. Je lepšie byť ako ty píšeš "slobodný" a mŕtvy, alebo zaočkovaný a živý? Divný výklad slobody. To máš z toho, že pozeráš v sobotu dlho so noci televízor.
Na hlavu zatiaľ žiadnu vakcínu nevymysleli. Neboj sa.
Človek, čo takto rozmýšla, hendikepuje sám seba. Ani si neviem predstaviť, že o čom by to malo byť. Jediné využitie vidím v rozpútaní vojny, alebo nejakej inej formy nenávisti. Teda okrem už spomenutej kultúry alebo športu. Vymazať národy z histórie nemožno. História sa udiala tak ako to bolo. Len by som tieto veci nechal mimo politiku a ekonómiu. Rovnako ako náboženstvo alebo záležitosti rasy. Toto sú pre každého človeka intímne veci a tak majú zostať za prahom jeho domu. Mimo verejný priestor.
Lebo vo Švédsku vládne zdravý rozum. A nie je tam o zdravý rozum núdza ani na ulici medzi ľuďmi.
Toto je blbosť. Neuveriteľná. Rýchlo s tým niečo robte.
Tebe splýva pojem Slovák a občan. Občan je štátny príslušník SR bez ohľadu na národnosť, rasu a náboženstvo. Môžeme sa baviť o väčšine občanov SR. Nie národa.
Na kúpele Sliač sa opýtaj Mečiara a jeho ministra Soboňu.
Keď myslíš. Nechápem čo máš na mysli pojmom národné cítenie a národovec. V 19. storočí OK. Ale dnes? Kúp si kroj. Choď tancovať do folklórneho súboru. Recituj Hviezdoslava. To je v poriadku. Je to naša kultúra. Myslieť takto v politike, alebo v podnikaní ťa však iba obmedzuje, zväzuje ti to ruky a v konečnom dôsledku diskvalifikuje a privedie do krachu. Lokálna ekonomika, prosím. Nemám problém. Ale je jedno kadial vedie štátna, alebo národná hranica. Vo firme nie sú žiadne národnosti, žiadne rasy a ani žiadne náboženstvá. Len odbornosť a maximálna tolerancia k rôznorodosti. Rôznorodosť, nielen národnostná, náboženská, rasová ale aj genderová a veková má pre tím kľúčovú úlohu. Maximalizuje jeho silu. Nemá význam zložiť tím s takmer identických jedincov, ktorých vlastnosti a vedomosti sa na 100% prekrývajú.
Dôležité je zachovať zdravý rozum a nepliesť emócie kam nepatria. Byť národovec je fajn pokiaľ sa to týka folklóru alebo literatúry.
Lajčák a Kubiš by urobili to isté čo Korčok. Fico by sa tešil z návštevy Washingtonu a vy by ste mu tlieskali.
Porážka fašizmu Sovietskym zväzom mala veľmi silný vplyv na zmýšľanie ľudí v oslobodených krajinách. Napríklad v Čechách. Komunisti sa vyviezli na tomto víťazstve na prvé miesto vo voľbách 1946. Na Slovensku tomu tak nebolo. Zvíťazila Demokratická strana. Nakoniec bolo však jedno kto a kde vyhral voľby. Rusi zaviedli svoj poriadok všade. Takže na nás vôbec nezáležalo. A Putin presadzuje politiku, ktorá funguje podobne. Na nás nezáleží. Dôležité je ako sa on dohodne s USA. Lenže USA s ním túto hru odmietajú hrať. Tak buďme radi a neprotestujme pred americkou ambasádou. Logickejšie je protestovať pred tou ruskou.
Porážka fašizmu Sovietskym zväzom mala veľmi silný vplyv na zmýšľanie ľudí v oslobodených krajinách. Napríklad v Čechách. Komunisti sa vyviezli na tomto víťazstve na prvé miesto vo voľbách 1946. Na Slovensku tomu tak nebolo. Zvíťazila Demokratická strana. Nakoniec bolo však jedno kto a kde vyhral voľby. Rusi zaviedli svoj poriadok všade. Takže na nás vôbec nezáležalo. A Putin presadzuje politiku, ktorá funguje podobne. Na nás nezáleží. Dôležité je ako sa on dohodne s USA. Lenže USA s ním túto hru odmietajú hrať. Tak buďme radi a neprotestujme pred americkou ambasádou. Logickejšie je protestovať pred tou ruskou.
Odporúčame