Nuz, no... Vzdy je lepsie pocitat z najhorsim, a pripravovat sa na to, ako sa nechat unasat uluziami o mlerovych umysloch USA. Pre ne je KLDR po tom co tato odmietla byt ich poskokom, ako cervene sukno pre byka. Ostatne, ved aj so Saddamom jeden cass obstojne vychadzali, podporujuc ho vo vojne s Iranom...

