Usvedcil som Ta z klamstva, tak co este viacej chces? Ostatne aj to vsetko co si tu o sebe nabasnil vyzera vo svetle toho len ako dalsi vymysel. Ved okrem toho, co si si nasiel na googli, ziadne ine odborne vojenske vedomosti nemas... Inak to taranie, ked sa robis hlupakom, co si nedokaze ani najst v archive ked sa mu zadaju presne udaje, to povazujes za odpoved? Nedaj sa vysmiat Garboczan. A to co tu len jalovo sa vyhovaras a namiesto argumentacie pouzivas len invektivy, ukazujes ako z bubnom na zajace len svoju tupost... Spravas sa uplne ako pubertiak, a pritom si vraj uz muz v rokoch...

