Princípy a pravidlá
Ustava to na posudenie prenechava nissej pravnej norme. Sama o tom iplicitne nerozhodla. A k tomu Tvojmu poslednemu odstavcu, Kdeze to pises? Tvoj prispevok vcera 16.14, ako citam, tak citam, nikde to tam nie je... Ostatne ani Zakon o volbach by si nedovolil niekomu branit vo vykone jeho volebneho prava z dovodu jeho obcianskeho presvedcenia, ci nabozenskeho vyznania. Bol by potom v priamom rozpore z ustavou. A to ostatne su len taraniny prozapadnych zradcov, co sa boja, ze obcania daju hlas Kotlebovej strane, ako jedinej strane, co sa nepcha do zadku Bruselu a ani Tutorovi za morom...Len mala otazka: preco sa pchaju do zadku ONI? Keby tak nerobili a namiesto zadkolezectva sa venovali problemom ktore slusnych obcanov trapia, nemusel by byt Kotleba ani v parlamente...A uz toboz nie na poste zupana B.B. kraja...