Paci sa mi to ako smeracka uderka tu zatato obhajuje cely ten skandal ktory sa vola Cisty den. Ako keby na Debate Pravdy tu zalezalo, ci sa SMERu podari cely ten skandal jado dvornej neziskovky, ututlat., alebo nie. Ten sa bude dalej rozrastat, a to bez ohladu ako z neho sa horlivo bude fanklub SMERu snazit obvinovat opoziciu. A to ani nie padnymi argumentmi ale primitivnymi urazkami. Uz inde som pisal ze mi to pripada ako podobenstvo o Titanicu: Ze Titanic narazil na ladovu kryhu, nie preto ze ho jeho kapitan viedol nezodpovedne plnou rychlostou v hmle vpred, ale ze sa mu ladovec drzo nevyhol, ked sa Titanic pred nim zjavil... Podobnost isto nie cisto nahodna... Len este otazka nakoniec : K comu je toto pchanie hlavy do piesku mili smeraci dobre?


