Ale,no..., mily 02H. Podla Teba Kolar sa mal tvarit ako kralik, skrusene sediac v kutiku? Uz inde som pisal, ze Kolar vrati pozicane naspat, teda, ci to to bolo vobec SMERu treba?...Podstatne je 02H, ako je v SMERe zakorenena falosna solidarita a tolerancia k darebactvam svojich cinovnikov... Chces priklady? Tak napriklad: poslanec a velky funkcionar SMERu pride nachltany na schodzu parlamentu, taky podpereny sa pokusa i na schodzi vystupovat, za co je potom tercom posmechu i tu na Internete. A vysledok? Nic sa nedeje, ostava na svojich funkciach dalej, ma predsa doveru strany...; Poradca Roberta Fica ho svojimi amaterskymi neodbornymi radami a vlastnou cinnostou na verejnosti na verejnosti iba diskredituje, a vysledok? Nic. Ostava ako poradca dalej. Mam pokracovat mily 02H? Mozem, dalsich prikladov je predsa dost a dost. Nuze, co povies? To je podstata veci, a nie ci niekto ma, alebo nema sukromne rad zeny.


