Nuz, iste..., ak sa tak stane / a ze odstupi je dost velka pravdepodobnost, ved vyhne sa tak ponizujucemu vysluchu pred plenom NR a skonci tak, ako tak/tak bude to velka prehra SMERu a osobne jeho predsedu sudruha Fica, ved tento sa Holiencika aj napriek do neba volajucej spinavosti co urobil, zastal - ze si ho osobne postrazi a treba mu dat este sancu. Asi mu to poradili "mudro" jeho tak "schopni" poradcovia - neustupit ani o krok...A poznamka este nakoniec ; sudruh Fifo kritizuje Kisku, ze je vo vleku svojich poradcov. Sam sa vsak sprava navlas rovnako...


