Štyri dni napätia v koalícii
Znova sa musim usmiat..., nad tvojou chabou snahou robit advokata svojim suputnikom. Ked sa nominanti druhych stran spravali v minulosti nicomne, ma to byt ospravedlnenie nominantov SMERu ked sa spravaju rovnako traz?? A k ostatnemu: Slepa viera hory prenasa, preto ver a nudes spaseny. A poznamka: "A co sa tyka nominantov Tych nenominoval SMER ale vlada.".. Povazujem tento tvoj argument za prejav zbabelosti vas Smerakov, ked sa teraz chcete vyhovarat Ja nic, Ja muzikant. A toze nominoval vtedajsiu vacsinu vlady? Nie tak nahodou SMER? A ktoze nominoval Holiencika? Nie tak nahodou tiez SMER? A kto urcuje ceny energii? Nie tak nahodou Redulacny urad, teda tiez SMER? Predseda i jeho zastupca su predsa nominanti tejto strany. Poznat ze SMER stale neopustila pycha a arogancia. Namiesto toho, aby prevzal zodpovednost za cinnost svojich nominantov, a kajucne poprosil obcanov o odpustenie za hriechy svojich nominantov teda i svoje, Tvari sa naduto, bohorovne, My nic, to este volakedy pravica...