Penzisti dostanú v decembri opäť vianočný príspevok
Iste, dochodcovia...Uz z principu hlavna to volicska zakladna KDH. Pretoze su vo veku, ked nie je iste, ci uvidia aj zajtrajsie rano, a tak treba mat zadne dvierka poistene: Co ked to z tym nebickom bude naozaj pravda? A ved KDH, je predsa politicka strana Svatej Rimskej cirkvy vseobecnej... A tak v tomto veku aj dalsi tzv. pred tym materialisti, ked sa sviecka zivota im skracuje, obracaju sa na vieru.A volia jej politickeho reprezentanta. Zanechajme vsak filozofovanie o vecnom spaseni a obratme sa k marnemu zivotu a jeho potrebam : co pre nich realne urobilo KDH, ked bolo tak dlho sucastou vlad? Odpoved je kratka a jasna : NIC. A tu musel prist Fico, byv. komunista, teraz socialista, aby pripomenul, za aj dochodcovia su na svete. A namiesto lacnych taranin o vecnom spaseni, im prispel materialisticky. Mozno niekto povie, ze 100,--Euro, ci zdarma vlak, nie je az tak ktovie ako vela, vzdy vsak je to viac, ako dostavali od KDH, ked toto bolo pri moci: teda NIC.