len Tvoja demagogia a alibisticke zahovaranie..., nic viac. Treba robit usporne opatrenia... Ale jednostranne na ukor koho ich robila pravicova koalicia? Nadnarodneho kapitalu? Predsa tomu sa nemoze skrivit ani vlas na hlave...Nech si svoje zisky vyvaza nerusene vonku dalej, zplati to obcan. Usporne opatrenia.., mas kratku pamat. Inak vy si vedel ze hlavny sposob sanovania rozpoctu /pri bezuzdnom minani/ poznala pravicova koalicia len zvysovanie DPH a spotrebnych dani, teda hodila to na plecia prosteho obcana. A este otazka nakoniec : Smer robi rovnake chyby... Pouc ma ktore? Ste trapni praviciari. Vase strany sa svojou neschopnostou krotit svoju hrabivost a podlizavu podriadenost zaujmom Zapadu dostali do politickeho suterenu, a Vy jedine na co sa zmozete je jalovo ohovarat SMER. Preco? Ze je lepsi? Ze na rozdiel od svojich vasich stran si dovidi aj na koniec svojho nosa?


