Žiadna veĺmoc to nemusí rešpektovať, obzvlášť nie taká, ktorej by to nevyhovovalo. Takto, ako si to predstavuješ ty, to bohužiaĺ nefunguje. Na neutralite takého štatu ako je Slovensko, by musel mať niekto záujem. Niekto velice silný. No a ten "niekto" by za to aj "niečo" chcel. Bolo by to drahé. Sakramentsky drahé.


