Také čosi si može želať len idiot. Slovensko by sa stalo terčom pre ruské rakety, čiže proamerický futerkanón.
Také čosi si može želať len idiot. Slovensko by sa stalo terčom pre ruské rakety, čiže proamerický futerkanón.
Zmeň si nick na "hlúposťvíťazí". Potom budeš prudko aktuálny.
Čakal si niečo iné ? Veď mi nemáme novinárov, ale prestitútov. Keby sa niekto z nich opovážil písať TROCHU inak, než sa od neho očakáva, dopadol by pyskom na tvár.
Navyše je to Ušákom nanič. Atomový konflikt by znamenal aj ích koniec. Prepustiť HAFO ĺudí zo zbrojoviek tiež nemožu. Následné sociálne nepokoje, ktoré by pochopitelne následovali, by zvládli dosť ťažko. Nezostáva im nič iné, než naháňať svoj vlastný chvost a vymýšlať si nepriatelov od čerta k diablovi (Rusko, Čína, Írán atd.), aby tak zdvovodnili pred vlastnou verejnosťou to zbytočné vyhadzovanie peňazí na stále sa zvyšujúce náklady na zbrojenie. Sú to vlastne chudáci, títo Amíci...
To je vlastne dobre, že tento Truban je padnutý na hlavu a že tak usilovne pracuje na svojom znemožnení. Len tak ďalej.
Je veĺmi smutné, že patríme do toho istého ZLOČINECKÉHO spolku, ako tie prasce.
Samozrejme. Dlhoročná turecká okupácia Balkánu.
V tomto článku sa nevyskytuje slovo ANEXIA (násilná krádež cudzieho územia), ani náhodou. Názorná ukázka "práce" prestitútov. Skutoční novinári pravdepodobne vymreli...
Treba dodať ešte taký maličký detail, a to, že hlavným mestom USA je Jeruzalem.
Načo ? Veď oni sa úspešne znemožňujú sami.
Taktická chyba. Toto trestné oznámenie Smerákom skor pomože, než uškodí.
Rusi náhodou majú oči otvorené dosť, zato u teba to nehrozí. Mimochodom, šéf ruských komunistov sa volá Zjuganov. Žirinovskij plní v ruskej dume akurát úlohu obecného blázna. Je to podobný Kuxo, ako ty.
Turecko je predsa náš vrelomilovaný spojenec, kdeže je v tom istom "obrannom", to jest zločineskom pakte, ako my. Mali by sme mu vlastne fandit, nie ? Mimochodom, to, jak interpretuje udalosti vo svete ČTK, alebo TASR, nemá vobec cenu čítať.
To ja viem, že zatiaĺ žiadny liek nie je. Až bude a nasadí sa, vtedy sa ten vírus bráni, aby nebol úplne zničený. Bráni sa mimoiné tím, že sa objaví jeho nová mutácia. No a na tú už ten liek zaberať tak stopercentne nebude. Toto sa stále opakuje, takže čo sa týka vírusov a ich ničenia, majú biochemici, vedci, lekári atd. prácu zaistenú až dovtedy, dokedy sa zemegula bude točiť.
Ty si dobrá gubernia. Rusko aj Ukrajina, po rozpade ZSSR, nastupovali približne z rovnakého ekonomického schodu. Dokonca v niektorých ukazateloch bola na tom Ukrajina ešte lepšie než Rusko. No a teraz z tej "superdemokratickej" Ukrajiny utekajú ĺudia. Doteraz je to podĺa skromných odhadov cca. 6 milionov ĺudí. Z toho asi polovica do Ruska, predstav si to. Len pre porovnanie, Slovensko má menej obyvatelov, než je ukrajinských, postsovietskych emigrantov.
Nie. Tam vládnu skutoční nacisti. Preto odtiaĺ ĺudia húfom utekajú. Vytvorili tam doslova "raj na zemi".
To ale píšeš o Ukrajine, nie o Slovensku. Na Ukrajine sa totiž vyskytujú nacistické hovädá, dokonca tam aj vládnu, s výjimkou Dombasu, samozrejme...
Pán Matovič sa trochu nepresne vyjadril. Oni (tzv demokratická opozícia) "nebojujú" s ĹS NS na uliciach. Oni volebné mítingy ĹS NS nevyberavým zposobom napádajú a v tom je veĺký rozdiel !
Čiže by sa musel vyhnúť Kiskoidom, Trubanovcom, Beblavcom a im podobným jedincom, že ?
Odporúčame