Ten "mudrc" jaksi zabudol dodať, že tí "Islamboys" si tú svoju kultúru formovali na dobytých územiach pre seba a nie pre nejakých európanov ...
Ten "mudrc" jaksi zabudol dodať, že tí "Islamboys" si tú svoju kultúru formovali na dobytých územiach pre seba a nie pre nejakých európanov ...
To ťažko. Krym je totiž už od čias Kataríny II. Velikej ruským územím.
Milí Saracéni, máte stále zelenú, takže hupky šupky do Europky ! PS: Trpká irónia, ale čo má človek robiť, keď má Európa na čele blbcov, ktorí stále čosi kvákajú o ruskom nebezpečenstve, než aby niečo robili proti nebezpečenstvu skutočnému.
Každý si milerád "vystačí" s vlastnýmí zločincami. Len blbec si natrepe do vlastního domu ďaĺších dajmetomu zo Stredného východu, či z Afriky.
Možno že ti to v škole zabudli prezradiť, ale Maďari sa dotrepali z Ázie do Podunajskej nížiny o mnoho neskor než Slovania, čiže aj samotné Maďarsko sa nachádza na teritoriu Slovanov.
Škoda, že sa toho nedožil pán Zacharčenko, kterého tí ukrozbabelci úkladne zavraždili.
Ty si fakt dobrý ! Načo ti je taká banka, z ktorej si nemožeš vybrať svoj vlastný vklad ? Ty si musíš dať bacha, aby si sa raz nestal ministrom financií SR. To by teprvá bola sranda !
Momentálne patríme do americkej okupačnej zóny, takže celkom logicky podĺa rozkazu vrčíme na Rusov. Ak bysme dostali príkaz vrčať dajmetomu na Eskymákov, tak budeme vrčať na nich.
On nie je pomýlený, on je jednoducho hlúpy a s tým sa dá len ťažko niečo robiť, lebo je to vola božia ...
Ty nie si "Verejná mienka", ale "Obecný blázon".
Najprv jej bábkovodiči musia dovoliť niečo stopercentne nezávadného o učelu tej cesty kecnúť. Ak ale nedovolia, tak nič.
Veĺmi správne rozhodnutie. Poteší fakt, že v parlamente SR sa nachádzajú aj rozumní politici, ktorí na toto plíživé gendersvinstvo nenaleteli.
Myslel som si to. Čau !
Prezraď mi. Ty si skutočne taký hlúpy, alebo len robíš zo seba vola na zakázku ?
Maduro sa snažil získať zpäť venezuelské zlato, ale banka ho odmietla vydať na žiadosť USA … Takže takto to funguje? Keď sa nebudeš pekne plazit po kolenách a nebudeš robiť, to čo my chceme, tak ti jednocho zlato nevrátíme a šlus ! No to je bohové ...
Toto tzv. "Pražskú kavárnu" moc nepoteší.
Do sovietskej okupačnej zóny sme patrili do roku 1989. Od momentu, kedy sme sa vtrepali do NATO, patríme do okupačnej zóny americkej. Prebuď sa človeče, lebo inak tu budeš stále vypisovať úplne voloviny.
Neviem, neviem, či to pojde. Rotchildovci len neradi vracajú to, čo už držia takpovediac v paprčiach. Bank of England patrí im.
Proti komu, alebo čomu , sa má podla tej blbky Európa bránit? Jedine proti takým politikom (političkám) ako je ona sama.
Odporúčame