Ak to tí Amíci budú nakupovať od Novateku a spol. z Jamalu, tak áno.
Ak to tí Amíci budú nakupovať od Novateku a spol. z Jamalu, tak áno.
Ak Ukroši, alebo niekto iný za nich, nepoloží prachy na drevo, tak firma Gaspromom nebude mať sebemenší dovod tade plyn posielať. Takže poplatky za tranzit v kýbli.
Rozosmiať naraz 1,3 miliardy ĺudí, by mohlo zposobiť celosvetovú katastrofu.
Nie. Firma "Gasprom" posiluje North streem. Keby mala v pláne vykašlať sa na Európu (hlavne na Nemecko), prečo by to robila? Kto sa musí obávať je notorický neplatič Ukrjina. Práve preto sa Nemci s Rusmi dohodli na tom North streemu, aby dodávky plynu smerom na západ neboli ohrozené. Inak povedané, platiči sa zimy obávať nemusia.
Čo by nevedeli, vedia. Najväčším kontrahentom firmi "Novatek" (náleziská břidlicového plynu na polostrove Jamal), je pochopiteĺne Čína a jedným z kupcov sú Amíci. Čo s nakúpeným plynom urobia, to je ích věc.
Komu by si dal šancu ty, to je jasné. Vlastizradcom, kolaborantom, zlodejom a blbcom, že?
Omyl. Je to tak preto, lebo sústavné šírenie primitívnych klamstiev už jednoducho nie je v kurze.
Ako nám vysvetlíte, milí prestitúti, že ten ruský obor doslova vstal z mŕtvych, zatiaĺ čo "okraj ruskej ríše" sa ocitol v pekle? Čo kebyste o tíchto veciach začali písať nedajbože pravdu ...
Krym je ruským územím už od čias Kataríny II. Velikej, takže, vo co go ???
Tvoj príspevok sám o sebe dokazuje, že za opicami je tu niekto iný.
To ty si tá červená rota. To ty tu robíš zo seba vola. Ostatné príspevky sú k veci . Vlastne všetky, okrem tých tvojich.
Mali bysme im vlastne kondolovať. Veď sú to naši, prepytujem, spojenci.
Pochopitelne, že považuje. Akurát, že musí držať hubu a krok.
Na "Novej republike" som čítal, že Rusi odovzdali svoje materiály priamo Malajzii. Členovia tej podarenej holandskej komisie moc veĺkú radost z toho nemali. Že by toto bol výsledok ?
Možno, že ti to uniklo, ale sú to Amíci, ktorí majú okupačné vojská na teritoriu Japonska, a nie Rusi. Takže kto sa montuje do vnútorných vecí Japonska? Zkús to. Možno, že sa ti to podarí na druhý pokus uhádnuť.
Keby sa báli, tak by dosť ťažko mohli nakopať Germánov do zadku a teba by tím pádom dosť ťažko mal kto porodiť.
Oni ho tiež budú mať z Ruska z Jamalu. Amíci ho podĺa dohody (sankcie-nesankcie) nakúpia od Rusov a potm ho predajú s "minimálnou" prirážkou Polikom, ako svoj. No, neber to ...
Ukroši kradnú plyn, ale zlí sú Rusi. Juro vykradne obchod, ale my odsúdime Fera. Dobré, čo ???
Vďaka blbcom, ktorí sa podĺa rozkazu snažia Rusku za každú cenu škodiť, má toto Rusko v súčasnosti po celom svete toľko kamošov, ako ešte nikdy. Čím viac sa do Rusov kope, tím sú silnejší a populárnejší.
Odporúčame