Vážení pán Kiska politici majú slúžiť ľuďom a nie ľudia politikom ako si to predstavujete vy . Vláda bez oligarchie hm, tak prečo potom rokujete so stranami , ktoré ani nezakrývajú , že zastupujú predovšetkým oligarchiu SAS, PS, SPOLU, SME Rodina. Čo to bude za vládu keď sľubujete ministerské kreslá ľuďom ako Šeliga, Remišová, čo to bude za vládu keď bábkoherečka bude ministerkou vnútra.

