Haló Martin36912 budíček žasnem.
Tak, že tá okrasa Bratislavy z centra nezmizne. Ukážte mi jedno ďalšie hlavne mesto ,ktoré si do centra nechá urobiť túto okrasu, vraj hrdý národ prd.
Vďaka pani Šikulová za krásny článok , dajte aj na facebook , nech to číta čo najviac ľudí, pretože je to potrebné v tejto bláznivej dobe.
SAS zvoní hrana, ale ona môže byť spokojná uleje sa do Bruselu a päť rokov jej Slovensko môže akurát vyskočiť na ........
Tento pán je super egoista a nikdy pre rómsku komunitu nič neurobil, pre neho je jeho mandát len dobrý job.
marxizmus je jeden z filozofických smerov , čo je na tom zlé. Prednáša sa na každej zahraničnej univerzite, len u nás ho páni profesori, ktorí si na ňom postavili kariéru vyškrtli aby sa lepšie vopchali do nejakého anti marxistického zadku
a čo sa týka medveďov , spôsobujeme si to sami berieme ich priestor ,výstavbou drahých hotelov , neustálym rozširovaním zjazdoviek , výstavbou parkovísk ich priamo ženieme bližšie k obydliam
Najprv medvede , potom to rozšírime aj na diviaky a líšky aby paranoja bola väčšia, s diviakmi som sa stretol v lese ani nepočítam a žiadne napadnutie a boli sme od seba na 2 - 3 metre , buď som zastavil , alebo pomaly pokračoval ďalej a ani mi nevenovali pozornosť , tak nebláznite. A čo sa týka líšok , tak pokiaľ nie je besná tak určite nikoho nenapadne.
Ako vidím plno komentárov haha, pre väčšinu tu žijúceho etnika príliš ťažká téma.
SMK nechce Bugára a MOST zase Csakyho , každý raz musí skončiť aj Bugár aj Csaky
Hlúpy krok od socialistov , ľudovcom to pomôže v predčasných voľbách.
Aký prínos pre extra ligu má postup mužstva kde priemerná návšteva je 500 divákov ?
Vy a vám "podobní" zapáchate aj cez internet hovorí sa tomu "slovenská paranoja"
Skvelé. No ale tí tribúni revolúcie predsa neobišli tak zle, tak Kňažko si na mečiarovskej privatizácii prišiel na pár miliónikov , aby keď už bol za vodou tak ju potom skritizoval , že to bola krádež , ale peniažky nevrátil, Fedor Gál odišiel do Prahy zakladať televíziu , ktorú potom výhodne predal a vznikla Nova, Mikloš výhodne pre seba speňažil SPP, herci prešli do kapitalizmu tak , že si z tých chudobných platov založili dabbingove štúdia a producentské spoločnosti a tak ďalej ...
V budúcnosti sa lekárske fakulty zrušia a nahradia ich krátke rekvalifikačné kurzy .
Francois Mitterand bývalý francúzsky prezident, ktorý počas svojej pol. kariéry mal tiež parkrát maslo na hlave "Som 13 rokov prezidentom, bol som 35 rokov poslancom a viem čo hovorím , s čistým svedomím vám môžem povedať demokracia je nemožný systém ".
Keby sa ten tranzit zastavil mal by pán Duleba radosť , mohol by písať o Rusku ako nespoľahlivom partnerovi, len by mal skrehnuté prsty od zimy.
Odporúčame