Francúzom sa mali ceny pohonných hmôt zvýšiť o 10 centov , protestovali a dosiahli , že nie. Slovákom sa zvyšujú ceny energii o viac ako o 10 centov a dokážu leda tak bliakať na internete a držať hubu a krok , ak niekto protestuje , hneď ho najsprostejšia časť národa okydá ako aktivistov Greenpeace, veď sme Slováci treba čušať , my čistý vzduch nepotrebujeme pochodom vchod.

