Bože to sa tu zase zišlo stádo super idiotov , ktorí v r...i boli a h...o videli , ale všetkému rozumejú najviac po piatich pivách prekladaných borovičkou. Kažimír bol jeden z najlepších ministrov financií, určite lepší ako Mikloš. Tak si dajte niekoho z opozície trebárs idiota Rajtára a do roka sa budete chodiť pásť.

