Nezávisle súdnictvo je mýtus. Aj sudcovia sú len ľudia a peniaze sú peniaze.
A kedy sa začne Slušné Slovensko správať slušne ?
To motto za "Ide o pravdu" myslíte vážne alebo ide o nepodarený vtip. Na Slovensku o pravdu nikdy, už skoro dve tisíc rokov si tento národ doslova bahní v klamstve.
Slovenskí lekári nemajú na liečenie čas, slovenskí lekári podnikajú a to uznáte zaberie veľa času, zvlášť keď ste začiatočník. Keď sa to rozbehne tak aj profesorom stihnete byť, aj prednášať si čas nájdete. Veď ako hovorí klasik o peniaze ide až v prvom rade , hlavne zdravie.
Slovník ako z prístavnej krčmy , nevie uživiť "decko" a toto sedí v parlamente.
Kluby vyplakávajú na jednej strane a na druhej strane tvrdia , že bez týchto "fanúšikov by to nebolo ono, tak nech platia.
Nezávislý kandidát ako vystrihnutý, klame už teraz a čo keď bude prezidentom.
Krásny život naplnený hudbou a spevom . R.I.P.
Matovič a Remišová už svoje haciendy a chaty majú hotové , tak že už stačilo.
Len pred časom sa tu oslavoval príchod ďalšej automobilky , samozrejme výstavba hál na úrodnej pôdy. Stratili sme sebestačnosť v potravinách, ale zato vyrábame , teda montujeme najviac automobilov na obyvateľa. Buď jedno, alebo druhé , všetko mať nemôžeme.
Už to je trápne, Slušné Slovensko.
Lykožrút je najlepší priateľ slovenských lesníkov, keby ho nebolo , tak by sa zistilo, že sú vlastne zbytoční, a tak sa lykožrút má na Slovensku tak dobre, že sa sem sťahujú celé rodiny lykožrútov.
Kiska žiada vrátiť dôveru v štát, dúfam, že aj na súdoch.
Je , ale treba si zapamätať, ktorá strana ho v tom podporila a kto ho naviedol, hoci dnes tvrdí , že nie. SaS a jej člen Rajtár. Hlavne si to pripomenúť pri voľbách..
Pozrel som si asi tri minúty tohto "umenia" s kreatúrami , ktoré si hovoria herci. A nasledovalo už klasické "jdu blejt velebnosti".
Jedna z tých naozaj speváčok. R.I.P.
Hm, tak, že Žitňanská ohlásila odchod z Mostu a už je tu vraj Slušné Slovensko. Dojemná náhoda.
Odporúčame